| anonim_4396 a întrebat:

Cam in jur de cate saptamani barba finalizeaza cresterea dupa ce te-ai berberit?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Barba creste continuu. Nu se opreste niciodata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă finalizează creșterea? Când este nevoie să te bărbierești din nou?
Dacă ești într-un mediu cu reguli stricte ca serviciul militar, a doua zi.
Dacă dta vorbești de săptămâni, depinde cât de lungă vrei să fie.

| Goete a răspuns:

Nu finalizeaza cresterea.

| Ineys a răspuns:

Barba creste continuu...
Depinde cat de mult o lasi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creste continuu, nu se opreste.
Uite si o intaplare funny, cineva avea barba asa de lunga, incat s-a impiedicat de ea, a cazut si-a rupt gatu si a murit laughing
https://9gag.com/......-own-beard