| Anonim_7683 a întrebat:

Buna am 14 ani! Si vreau la nebunie sa imi las barba! sunt dezvlotat foarte bine! Nimeni nu imi da mai putin de 16-17-18 ani! Barba mi-am berberit-o numai o data! Cum sa o fac sa creasca mai repede si sa fie deasa? Spunetemi va rog frumos!

8 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Nu ai cum sa forteti natura! Tot ce iti pot spune, e ca va veni si ziua cand iti vei dori sa nu ai barba! laughing Crede-ma, acelasi lucru am patit si eu! happy

| BRG a răspuns:

Ești dus cu capu, fă un control la nebuni.

Răspuns utilizator avertizat
| andrada a răspuns:

1. Chiar nu cred ca exista vreo solutie magica cu care sati dai pe fata si gata, apare barba (sau ceva degen). Asa cum a zis si answer nu ai cum sa fortezi natura
2. Nu o sa arate fain + ca fetele nu sunt atrasi de baieti cu barba si sa ai o barba cum vezi u la preotii aia dureaza cativa ani

| looolliika a răspuns:

Daomne cum sa vrei sa i barba straight face? doar daca nu cumva ai inclintii datea gen ma fac preotlaughing fata arat mia ingrijita fara parwinking

| Razu_5085 a răspuns:

Tu nu esti sanatos la cap, /fail te rog.

| Anonim_7683 explică:

Pai cine aici zice ca eu vreau o barba ca la preoti? eu vreau o barba subtire si deasa!

| dani1605 a răspuns:

Acum doresti barba mare si deasa...peste 10 ani, iti doresti opusul...eu zic s-o mai lasi asa.