| デイダラくん a întrebat:

Cand ma aplec sau stau jos am colaceibig grin cum scap de ei? ce dieta ce exercitii ar trebui?big grin si pot scapa cu ei cu vaccum-ul(acel aparat de la salon)?

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Da,poti scapa cu vacuumul, poti sa dublezi antrenamentul + exercitii de tae bo care sunt foarte eficinete chiar daca ti se par grele asta e farmecul lor, fara efort nu reusesti nimic
http://taebospecial.ro/programepentruacasa.html
+ un masaj pe care ti-l poti face tu prin niste ciupituri si framantari usoare pe piele dupa ce aplici o crema mai unsuroasa:D

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Redu la minim consumul de grăsimi, zaharuri, alimente grele!
Mișcare fizică zilnică, abdomene, alergat, ciclism, înot, etc.
Pa, pa.

| AmelyRain a răspuns:

Vaccum-ul este un fel de aspirator care il folosesti pe... burta si pe zonele probleme, tot ce face este ca traga aer si astfel vei ramane cu niste vanatai groaznice, de asemenea nici macar nu stiu daca chiar poate sa slabeasca o persoana. Prin exercitii zilnice, alimentatie sanatoasa, respectarea orelor de somn si de masa poti sa scapi foarte repede de acei colacei ( maxim 2 luni, daca te ti zdravan de program)