| VortexLuz a întrebat:

Care ar fi cel mai "șmecher" ca sa zic așa, parfum bărbătesc? Nu contează prețul, sunt tare curios care ar fi.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dihor
Fumier de cheval
Parfum de furet
etc.

| Idkidk a răspuns:

Apa de parfum de la Avon.

| N0xEterniS a răspuns:

Dupa mine, Boss Night.
Sunt mai multe variante Boss, Night e pe departe cea mai tare.

| Kogaion a răspuns:

Aici e o chestie de gusturi, fiecare are un anumit tip de parfum, preferatele mele sunt Blue de Chanel si Tom Ford

| VortexLuz explică (pentru Kogaion):

Ai gusturi bune si mie imi plac alea de la Tom Ford! Dar am o mică nelămurire, am văzut gen ca sunt mai multe game ca sa zic așa de la Tom Ford, care ar fi cea mai bună?

| Kogaion a răspuns (pentru VortexLuz):

Am avut unul Noir

| Ilovemusic1234 a răspuns:

Dior-Sauvage