| DAnc3 a întrebat:

spuneti-mi un parfum barbatesc care miroase foarte bine nu conteaza pretul.

9 răspunsuri:
| HaHaGirl a răspuns:

Play Boy VIP mama deci il ador, dar pe locul I se afla:Clive Christian (1872) asta e numarul cu care il poti gasi e 40 de euro parca si il gasesti in Italia sau mai e unul care imi place la fel de mult, Clive Christian No. 1 asta e 1800 si ceva de euro e super si numele spune tot despre el si inca unul la fel de rafinat, Ambre Topkapi care e aproape 500 de euro.
Clive Christian 1872 - e un parfum facut din citrice esente naturale, e puternic si in acelasi timp placut, se potriveste atitudinii barbatului increzator in farmecul sau personal
Clive Christian No. 1 - asta e mai greu de gasit (originalul) dar este din esente florale si cu usoara tenta masculina dar foarte bine miroase
Ambre Topkapi- mmmm,deja il simt, renaste prin amestecul exotic al esentelor de: bergamota, grapefruit, ananas, pepene, scortisoara, nucsoara si ghimbir.
Pe toate le-am testat(nu pe mine ca sunt femeie, dar barbatii de langa au avut grija de asta) si sunt foarte faine, plus ca parfumul, e o bila alba in plus la farmecul fiecarui barbat nu?!

| HaHaGirl a răspuns (pentru HaHaGirl):

Sorry la primul am gresit pretul e 240 de euro.

| DAnc3 explică (pentru HaHaGirl):

Acuma nu cele mai scumpe din lume de mii de euro, dar parfumuri gen Bvlgari, Paco Rabanne, D&G etc da.

| HaHaGirl a răspuns (pentru DAnc3):

Ai zis ca nu conteaza pretul si nu sunt cele mai scumpe, iti pot recomanda un parfum de 12000 de lire happyde la Chopard vrei? Ca e tot pe-acolo, Chopard Noble Vetiver sau de la GLORIA VANDERBILT - VANDERBILT FOR MEN numai ca e cam vechi de prin 2000, dar daca vrei un parfum cu adevarat BUN du-te intr-un boutiq destinat parfumurilor si miroasele pe toate pana gasesti cel perfect pentru ca asa iti pot scrie liste intregi, iti dau un pont cele de la Paco Rabanne mmm aer spaniol (imi place ca e legat de Balenciaga si Givenchy, Balenciaga designerul meu preferat) cele de la Paco Rabanne nu tin si se evpora repede nu se imprima in piele cum ar face-o altele

| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Adidas:ICE DIVE.Eu asta folosesc si miroase foarte frumos.

| Ionescu_Camelia_1980 a răspuns:

Eu recomand gama parfumurilor originale Sangado, cu esente frantuzesti, au concentratie ridicata de parfum, atat cele pentru femei cat si cele pentru barbati, preturile sunt foarte bune: http://ladys-az.blogspot.ro

| semyy a răspuns:

parfum Million