| justFORone a întrebat:

Care aveti placa de intins parul Remington S2044? Este buna? funda happy

Răspuns Câştigător
| jan33tt a răspuns:

Am eu...da e ft buna! cea mai buna dintre toate! nu arde si intinde imediat!

8 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

F buna, cu incredere!

| sweetlady99 a răspuns:

Eu mi-am luat multe placi...dar nu oricare functiona, una nu imi intindea parul, cealalta asa o intindea, k in 30 de minute deja era cret, decii toate is de ***. Dar Remingronul e cel mai bun. O prietena de amea are. Si mi'l imprumuta des...si e darul pe care o sa'l primesc de ziua mea. Abiia ast. :X:X:X FUnda? puppy dog eyes Pls

| maxcell a răspuns:

Eu am si da este f buna se incalzeste repede asa ca daca ai de gand sa ti-o iei eu te sustin

| lovelyeff a răspuns:

De obicei toate produsele Remington sunt bune, mai ales placile.O alegere buna!

| emoneladubstep a răspuns:

Buna! Pai este foarte buna. multi specialisti le folosesc /o folosesc deoarece nu arde parul foarte tare si este din ceramica. firma remignton este una din cele mai bune firme. Sa o folosesti sanatoasa big grin :*

| justFORone explică (pentru emoneladubstep):

Dar cea cu invelis din teflon este la fel de buna?

| emoneladubstep a răspuns (pentru justFORone):

Pai eu cred ca da. dar sa fie din ceramica. stiu ca si teflonul indreapta bine sinu arde asa tare

| emoneladubstep a răspuns (pentru justFORone):

DA este si buna si cu invelis teflonic big grin :X