| I.Love.Football a întrebat:

Care credeti ca e locul ce mai potrivit pentru piercing la o fata? Eu as vrea, dar inca nu sunt hotarata unde anume sa mi'l fac. Ce imi recomandati?
pentru baieti: Va plac fetele care au piercing?

Răspuns Câştigător
| nocomment a răspuns:

Cel mai bun loc pentru piercing din cate cred eu este la nas arata cel mai tare
sau poate la ochi pe la spranceana
depinde si unde vrei
eu cred ca astea sunt cele doua locuri care arata cel mai bine pe fata!

32 răspunsuri:
| didii a răspuns:

Eu am pierce in limba si cred ca este cel mai potrivit loc...
Cand tzil face doare mult mai putin decat cum ti-ai muska limba accidental. Te doare numa cand prinde cu chestia ai [cum i`o zice laughing ] ca sa nu o misti, da daca as fii sa-i dau o nota la durere ar fi 2 din 10. Dar, o sa te doara in primele 3-7 zile, si dupa ce durerea trece, iti schimbi pierce`ul cu unul mai mic [primul e ff lung]. Ca sa ai grija de el, trebuie sa folosesti apa de gura in fiecare zi, dupa fiecare masa. [dar diluata cu apa, pentru ca daca nu, durerea va fi mult mai mare crede`ma big grin]. Trebe sa manci multa gheata etc.
Daca vrei sa a intrebi mai multe despre pierce`ul in limba baga id`u meu - dyana_skumpyk08
Sa nu ti`l faci fara sa stii ce dieta trebuie sa ai, eu ti-am dat cam un sfert dintr`un sfert din lista.
Da in limba merita, si eu il am facut si il adorr love struck

Merita! big grin

| step213 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu piercing in buza. da nu chiar in buza in partea de sus lateral intre nas si buza(nu stiu cum se numeste partea aia ) sper ca ai inteles unde big grin

| IngerFaraAripi14 a răspuns:

Servus.tu eu sunt fata si eu as vrea sa imi fac un pierce...in buza:X.dar nu stiu ce sa zic.ma mai gandesc, ptc o sa ramana urma si mna...nu stiu ai grija ce alegere faci sa nu regreti.Si in nas mi se pare scarbos, parerea mea, cel putin mie nu imi place in nas si in buric.sa imi trimiti mesaj daca iti facismug puuup