| idanna a întrebat:

Intrebare mai ales pentru baieti:
Va plac fetele care au tatuaje?
dar cele care au piercing? (mai ales in limba)
Vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In mare nu.
Dar cand m-am zgariat pe limba in piercingul uneia, n-am mai fost asa zambaret.

21 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Un tatuaj mai merge dar piercinguri nu!

Shin
| Shin a răspuns:

Nu am avut pana acum placerea, dar nu cred ca m-ar deranja happy
Shinwinking

| hândel a răspuns:

Atata timp cat n-are tatuat numele unui ex, e-nregula. In limba NU-mi place sa aiba piercing, dar in buric, sau pe nas o pietricica ceva merge, dar prin alte parti nu-mi place sa vad piercing.

| alexdop21 a răspuns:

Am avut o iubita care avea si tatuaj si piercing in limba, pana la urma nu conteaza daca are tatuaj, daca are cercel in limba si tot asa, important e sa fie de treaba sa poti avea o discutie normala cu ea si sa nu fie prea nebuna tongue

| shishilik a răspuns:

Cu sau fara tatuaj, pierce, nu e aceeasi persoana? Parerea mea este ca exista o perioada in viata cand vrei sa demonstrezi lumii ceva(desi lumea nu vrea sa te bage in seama), si iti pictezi corpul dupa personalitate, sau iti pui un accesoriu mai indraznet. Eu am pierce in limba, si nu am avut probleme cu persoanele din jur, atata timp cat nu mi s-a schimbat comportamentulhee hee

| viki a răspuns:

Piercing-ul nu mi se pare cine stie ce la o fata. Dar tatuajul e altceva...

| dean a răspuns:

Nu, me sorry, nici cu tatoo nici cu piercing, dc u ai?

| abis a răspuns:

Raspunsul meu ar fi ca tauajele si piercing-urile ar fi cam ultimul lucru care ma fac sa-mi placa sau nu o fata, conteaza cu totul altceva...

| I'm just me a răspuns:

Un tatuaj asi accepta dar piercing nu

| FearNoEvil a răspuns:

Tatuaje da (mi se par sexy big grin). Piercing... nu prea.

| 1968 a răspuns:

Nu, e auto mutilare!

| username_4398 a răspuns:

Tatuaj depinde de care si unde daca mijlociu sau mic si pe un loc normal nu ca pe Pu! Dar cercel pe limba nu trebuie deorace nu lu toti le place! mai ales cind te saruti! ppaaaaa sper sati ajute! sper la o fundita

| Wisdom a răspuns:

Prin intamplare persoana draga mie are si pierce in limba si tatuaj, dar nu ma deranjeaza cu absolut nimic, si nu a schimbat-o pe ea ca persoana. Daca iti place de cineva cu adevarat iti place asa cum este, chiar daca are aceste mici " modificari " happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce nu? Poate sa aiba si pe dracu... daca imi place de ea... e totul bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuaj p spate, da si piercingul in limba e cooollll, da sa stie ce sa faca cu el:-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am piercing in limba si tatuaj si pe iubitul meu nu il deranjeaza cu nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ca@#t la o fata tatuaj si piercing doar in buric da altundeva nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fetele in ziua de azi sunt foarte sexy cu tatuaje dar bine inteles in limita bunului gust prietena mea are si ea un tatuaj pe spate si un piercing in limba si chiar cu asta mi-a atrs atentia daca iti place fa-ti recomand