| Rebeeca17 a întrebat:

Aveti piercing? Daca da, unde? Baieti va plac fetele cu piercing?

Răspuns Câştigător
| IzabellaLoredana a răspuns:

Da, am unul in nas,iar vara trecuta am avut in buric. Nu e cine stie ce,dar cel din nas este discret,nu imi plac piercengurile in limba, buza, spranceana etc.
O zi buna!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am si nici nu imi plac fetele cu piercing. Cele cu piercing dau dovada ca nu-s fete cuminti.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Nu am piercing, dar îmi voi pune în anul ce va urma.

| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu e starlucit.E cea mai mare ocazie sa faci cancer de piele.eu am avut si isince i-am dat jos.Am avut peste tot pe fata.Am incercat sa vad cum e.Sincer nu iesi cu nimic in evidenta.si te automutilezi singur.

| Andrei233 a răspuns:

Nu si nu.

| ZaineaM a răspuns:

Nu am si nu imi place fetele cu piercing. de ce mas combina cu o cutie cu suruburi?

| Vara200 a răspuns:

Eu nu am piercing.Dar as vrea sa am in nas, mi se pare mai cool.

| EdwardEtc a răspuns:

Am unul in buza si sunt multumit de el. Prietena mea are in limba si e foarte tare. Tu ai piercing/piercing-uri? Si da imi plac fetele cu 1, 2 piercinguri, dar sa nu exagereze.