| candy_2919 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun deodorant impotriva transpiratiei? Sa miroase si frumos! Am auzit ca ar fi bun ADIDAS asa este?

Răspuns Câştigător
| Green a răspuns:

Da, este foarte bun si eu folosesc tot adidas. happy
Eu am Adidas Pro Clear miroase super si pot sa zic ca ma dau dimineata si toata ziua stau linistita happy

23 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Mie Fa mi se pare foarte bun(si la un pret accesibil)
http://www.comanda-la-domiciliu.ro/......TE%20F.JPG

| continutfragil a răspuns:

Eu folosesc Lady speed stick

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu le gasesc pe cele de pe piata romaneasca pe toate proaste calitativ. Nu protejeaza intreaga zi, lasa urme pe haine si sunt scumpe pentru ceea ce NU fac!

Eu folosesc Lycia verde si e super.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da Adidas este si bun si miroase si bine, dar mai este si Rexona care indeparteaza transpiratia si are un miros placut si Dove. dar Adidas eu cred ca este cel mai bun.

| zanesiprintese a răspuns:

Nivea. rexona

| ZoeyMe a răspuns:

Intradevar,este bun,dar daca transpiri des si nici un deodorant nu face fata ar trebui sa incerci unul de baieti.In orice caz,cele de calitate sunt cele mai scumpe.

| ZoeyMe a răspuns:

Intradevar, este bun, dar daca transpiri des si nici un deodorant nu face fata ar trebui sa incerci unul de baieti.In orice caz, cele de calitate sunt cele mai scumpe.

| senorita.ro a răspuns:

Haha rolling on the floor fundita

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Dove este cel mai bun.Eu cu ala ma dau si nici urma de transpiratie pe haine.

| April23 a răspuns:

Intr-adevar, cel de la Adidas e foarte bun.
Eu folosesc Nivea Pearl si e f bun.

| IloveCats a răspuns:

Garnier mineral

| omtraisiomvedea a răspuns:

Garnier mineral(cel roz)
Nivea (cel mov).

| Daliana :) a răspuns:

Incearca Garnier. Este foarte bun happy

| alecs871 a răspuns:

Apa si sapunul.

| GabiCh93 a răspuns:

Rexona

| sinziana1 a răspuns:

Nivea double effect
E foarte misto

| symo_1115 a răspuns:

Da eu am ADIDAS Natural vitality si ADIDAS Pure lightness...chiar miros super si sunt fff bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... dar origilalu e cam scump crede-ma
PwP:*...astept fundita:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roll-on sau deodorant stick Body Series ( de la Amway), asigura protectie 48 ore impotriva transpiratiei si mirosurilor neplacute.

| victoria_8973 a răspuns:

Folosesc Lady Speed Stickwinking E tare nice happy

| olijertiu a răspuns:

Am si eu adidas si e foarte bun si miroase si frumos.Adidas Floral Dream.Am folosit numai adidas big grin fundita?happy

| bianca97 a răspuns:

Adisas e bun si eu am avut si stiu cum e dar poti incerca si:roll-on Energy Fresh Nivea, VICHY Deo roll-on, NIVEA double effect.
Pupici:*