| Sebhp11 a întrebat:

Ce deodorant barbatesc protejează mai bine împotriva transpirației?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tai parul de sub brat cu masina de tuns sau o masina de tuns mai mica care o folosesti numa pentru pu si sub brat sa iti indepartezi boschetii... dupa nici deodorant nu iti trebuie pentru ca par nu e transpiratia nu miroase, doar dus sau antiperspirant care te tine 3 zile, 2 nopti nu faci baie si a 3a noapte dai relax asa faci economie la curent si gaz ca e scump laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Ai putea folosi Transpiblock. Îl găsești la farmacie.Nu e chiar deodorant însă e foarte bun împotriva transpirației.

| LordCristobal a răspuns:

Cred că toate sunt bune, bine trebuie sa te mai și speli.
Mie mi-a plăcut cel mai mult STR8 Heroes cu aroma de portocale.

| Alex2o17 a răspuns:

Dove man plus care

| AliceM99 a răspuns:

Am înțeles ca și cel de la Vichy este bun, îl găsești la farmacie sau pe internet sau poți cere altceva de la farmacie