| Sara2 a întrebat:

Care crema anticelulitica este mai buna dintre lipogel tis si supliform?

Răspuns Câştigător
| Mockingbird a răspuns:

E perfect atunci mai ales daca mergi si la sala... continua asa! In 2 saptamani o sa vezi diferenta si fara creme parerea mea e ca nu o sa te ajute deloc.Dar daca simti neaparat nevoia fa o programare cel putin o data pe saptamana la un salon pentru tratamente anticelulita, ori la sauna( e si mult mai relaxant)... Ideea e sa nu renunti la regim. Bafta in continuare!

3 răspunsuri:
| Mockingbird a răspuns:

Iti recomand sa mananci doar jumatate din mancarea de la pranz si cina, sa renunti la prajeli, la fastfood-uri si la dulciuri si sa faci cat mai multa miscare daca vrei sa-ti mentii un corp ferm fara celulita... Este mult mai eficient si mai sanatos decat orcare alta crema.
P.S. Important este sa nu te infometezi, daca intri in acest ritm vei slabi incet dar sigur,winking

| Sara2 explică (pentru Mockingbird):

Fac si toate chestiile astea + sala
dar folosesc si crema anticelulitica, imi fac impachetari cu folie, am in casa aceste 2 creme mi le-a cumparat mama si nu stiam pe care sa o folosesc, care o fi mai buna

| CocoG a răspuns:

Supliform e rege si e si ieftin. love struck Daca te dai cu el zilnic si dimineata si seara o sa o observi super rezultate happy, plus e foarte comod si nu ustura asa rau dar are un efect genial :X.Ti-l recomand cu caldura happy.