Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am intrebare:
Am fata ovala si nu stiu ce tunsoare mi se potriveste. sad

Funda primeste cel mai bun raspuns.

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parul sa fie lung, eventual cu breton, daca acesta te prinde.

| anonimg a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, atunci nu-ti schimba coafura; iar daca nu esti, atunci te poti face astfel.

| cristimihailov a răspuns:

Nu crezi ca daca tot incerci sa iti formezi un look, ca ar fi mai bine sa mergi la un salon care sa iti explice cel mai bine?

| DeliaDelii a răspuns:

Cred ca te-ar prinde cu parul lung si carare pe o parte http://www.lyla.ro/......-ovala.jpg -> ceva de genul asta.

| YoVyLLy a răspuns:

Pentru fata ovala, cea mai buna tunsoare este putin mai lung parul si de preferabil cu breton. Daca nu, si strans la spate. Tot iti sta bine.

| SaraaaaL a răspuns:

Uite, poate te ajuta! Numai bine si tine minte, o femeie este frumoasa oricum!
http://www.alinacotta.ro/? p=3952
http://lyla.ro/tunsori/tunsori-pentru-fata-ovala/

| Giza_Paul_1992 a răspuns (pentru SaraaaaL):

Imi place raspunsul tau SaraaaaL. dar sa stii ca se aplica si la tine (vezi intrebarea pusa de tine)

| cristimihailov a răspuns (pentru Giza_Paul_1992):

Poti sa ii dai mesaj pe privat daca vrei sa ii spui ca o placi.

| cristimihailov a răspuns (pentru SaraaaaL):

Pare putin scos din context. eu mai stiam si faptul ca e frumoasa oricum, doar ca poate fi si foarte neingrijita.

| Giza_Paul_1992 a răspuns (pentru cristimihailov):

Raspunsul tau e off topic de asemenea Cristi. Deci ciocu mic si joc de glezne.

| cristimihailov a răspuns (pentru Giza_Paul_1992):

Dap, e offtopic, ai dreptate. Dar te ajuta.