| dxmarius a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cu ce culoare se potriveste blondul?
plz rasp bun primeste funda:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| oanna2011 a răspuns:

Turcoaz :X:X:X ar fi superbatting eyelashes nu roz ca nu esti barbie rolling eyes si nici rosii nu suna asa bine big grin. turcoaz, verde. gasesti nuantatoare pe net big grin ca sa nu te faci cu vopsea happy

5 răspunsuri:
| Roar a răspuns:

Cu albastrul, cu rozul happy

| Geoops a răspuns:

Daca te referi la par. atunci, daca esti blonda, se vad superb suvitele rosii, si oribil cele negrehee hee.
mult noroc in "a arata bine"?! laughing tongue

| Geoops a răspuns:

Oops. pai daca esti baiat. si esti blond. se vad ok. suvitele albastre, rosii,.si thinking saten alunawinking

| dxmarius explică:

Update! sunt baiat

| Zberea_inesa_1993 a răspuns:

Cu absolut toateeeeee mai rau de cei bruneti laughing) dar daca vrei exemple cu, roz, si sur la acelasi loc