| Ecaterina a întrebat:

Care dintre aceste tinute pariziene va e pe plac cel mai mult http://ecaterinaradovna.blogspot.com/2011/08/paris-is-bu rningx.html?

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

A 6 cu tricoul ala in dungi si eventual a 10 cu tipa in bascheti
nu sunt niste tinute care sa meraga pe strada dupa parerea mea

| Raluuuuuuu a răspuns:

O iubesc

| babyliciousalexaa a răspuns:

Cred ca toate happy wow prea diferit de ce vezi pe strada f frumoswinking

| Bibuz a răspuns:

Pe mine ma atrag toate...sunt foarte inspirate si foarte diferite de restul tinutelor pe care le vedem de zi cu zihappy