| Ecaterina a întrebat:

Uitati-va aici la blog-ul meu, cam am postat un articol cu muzica de calitate http://ecaterinaradovna.blogspot.com/2011/07/musicx.html ... dupa ce ascultati imi puteti spune, cum va par a fi piesele?

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Hmm, majoritatea pieselor sunt cunoscute si urechilor mele. Frumos, imi pare bine ca lumea mai asculta si muzica de calitate.

2 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

Wow... cineva vrea trafic mai intens si nu stie pe unde sa-si mai faca reclama. Din moment ce ai zis ca ai postat "muzica de calitate" de ce mai ai nevoie de parerea unor necunoscuti? Fail.

| αηηα a răspuns:

Unele le siu, altele nu.

Ps:Mai nou asa se face reclama la blog, hmm?