| anonim_4396 a întrebat:

Care zice-ti ca este mai eficient pentru eliminarea cosurilor dar fara sa imi ramana urme : Zineryt sau GARNIER Pure Active Roll-on? Daca nu spune-ti voi altele.

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Ungunetul anitmicotic este excelent cum simti dulu acela inainte sa apara un cos date seara inainte de culcare si dormi cu unguentul pe fata dimineata o sa vezi ca dulul bate in retragere. Dintre cele 2 aleg Zinerytul nu am folosit dar am auzit ca este bun si el