| Idkidk a întrebat:

Ce culoare aveţi părul? V-aţi vopsit vreodată?

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Brunet. Num-am vopsit niciodata dar o sa ma vopsesc la un moment dat de caterinca verde sau albastru.

| Idkidk explică (pentru Bacemi):

happy Eh, sau poţi cu şuviţe blonde ( Din propria experienţă )

| Bacemi a răspuns (pentru Idkidk):

Prea comun. Daca tot facem o treaba, sa o facem big style. Mi-au placut mereu animeurile si personajele cu parul in toate culorile.

| Idkidk explică (pentru Bacemi):

Atunci, curcubeu!winking

| Bacemi a răspuns (pentru Idkidk):

Asa nu imi place mietongue

| Idkidk explică (pentru Bacemi):

Ce mă fac eu cu tine?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Negru, si da, m-am vopsit, tot negru din cauza firelor albe.
O seara buna happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Caju,si da ma vopsesc de 5 ani!

| R0R0 a răspuns:

Șatenă.
Nu m-am vopsit niciodată.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Şi eu şatenă.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Tare!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

smug Yoopeei.

| gemeni6226 a răspuns:

Culoarea naturala e castaniu deschis.Sunt satena si ma vopsesc asa, alfel as fi alba.

| Otto2014 a răspuns:

Castaniu inchis, si nu m-as vopsi nici pe bani.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nu ştiu exact ce culoare am la păr: confund castaniul cu şatenul... ce chestie! E culoarea naturală, nu l-am vopsit niciodată! happy

| IAmTheLegendary a răspuns:

Stii care-i faza? Ca dintr-o pauza la școală am fost până la Anabela să iau chipsuri, da nu am luat si am luat o vopsea laughing
Si așa la ora de dirigenție m-am făcut mov smug da nu -am vopsit toată, ci șuvițe smug. Si sunt castanie smug

| AmanoYuno a răspuns:

Roz pal cu suvite albastre rosii si mov
Iti dai si tu seama ca m-am vopsit

| Адина a răspuns:

Şaten.
Doar vârfurile, se pune?

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Il am saten si nu m-am vopsit, si nici nu as vrea sa ma vopsesc.

| playermessi a răspuns:

Maro spre negru.
Daca m-as vopsi as fi curcubeu

| HaukeaKelii a răspuns:

Negru, si da, l-am avut facut jumi-juma cu negru si alb