| MoZila15 a întrebat:

Care e cea mai eficienta metoda de a scapa de negi? (Pareri din experienta proprie va rog.)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa mergi la dermatolog sa ii cauterizeze

| AnnaaaMaria a răspuns:

Eu aveam un neg pe față și m-a sfătuit tata să folosesc rostopască. E recunoscută pentru puterea ei de a vindeca negii și chiar am scăpat de ei:)) eu o luam din curte, rupeam codița și puneam seva aceea pe neg de 2-3 ori pe zi și mi s-a dus negul în aproximativ 3 săptămâni.
Aici e rostopasca, o știi cu siguranță: http://lataifas.ro/lataifas.ro/wp-content/uploads/2013/10/rostopasca.jpg

| Anonymous1995 a răspuns:

Recomand coaja de nuca verde, am scapat de negi foarte repede cu ea, si nu e deloc costisitoare laughing

| StilulMasculin a răspuns:

Am fost la un bătrânel care mi-a pus ceva soluție care i-a ars pe loc. Din pacate nu stiu ce mi-a pus si nici cum sa mai dau de el.

| Hrib_Erika_2000 a răspuns:

Exista o solutie de la farmacie care se numeste Duofilm. E foarte efecienta si trece in aprox 3 saptamani dupa aplicarea in fiecare seara. Sper ca te-am ajutat. Fundă? :3

| raluca23bitch a răspuns:

Eu cred ca cea mai eficienta este sa iti dai cu coaja de la nuca verde
Este foarte buna
Personal