| sandra12345 a întrebat:

Care e cel mai bun rimel de la avon? ca eu vreau sa am gene lungi de fapt sa a mult volum la ele...mersi mult dau funditahappy

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Super shock

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

Sa nu iti ei super curlcious ca e dezastruos. O colega de-a mea si l-a luat. Are avantajul ca nu are lipici deloc dar ca lungime si volum e varza. Ce la mai curbeaza un pic si atat. Ca mascara este fff bun super shok si daca vrei si sa fie curbate poti incerca un cleste pentru gene.Eu am genele fff mici si cam asa le fac. Iar daca ai ochii mari sau macar mijlocii ca marime si nu mici merge sa te dai si cu uncreion negru in parte de sus pentru. a adauga "volum" vizual. Sper ca te-am ajutat si poate imi dai fundita.Cum vreikissSUCCES!

| lextim a răspuns:

Super shokul face minuni. eu am genele super mici dar cu asta sunt super mari:X si o sa ai si volumhappy:*:*:*

| catty443 a răspuns:

Rimel super shockwinking am avut si eu, este super bun, eu am fost multumita de el. love struck pana s`a terminat :-l
si mie`mi plac genele lungi, si super shock`u e bun.incearca`lwinking

| ZashikiOnna a răspuns:

Mascara super full, super shoc

| Ukiss25 a răspuns:

Pai. eu am mascara super shock de la avon si zic ca-i bun(da volum la gene si nu le incarca) ...mai este si mascara super extend care merita incercat ...sau mascara super curlacious. sper ca ajuta big grinhappy