| RealKing01 a întrebat:

Care e cel mai bun șampon anti- mătreață?

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta depinde de pielea fiecaruia. Multi laudau Head & Shoulders. Am luat si eu. Nu mi-a facut bine. Altii laudau Shauma. Am luat si eu si nimic! Apoi am luat Clear. La mine merge.

| NLS a răspuns:

Cel care rezoneaza cel mai bine cu scalpul tau.

Ori incerci timp de 2 luni, pe rand, cate unul dintre produsele renumite (Schauma 7 Herbs, Vichy Dercos, Head & Shoulders, GUHL anti matreata, Alpecin, Ketozolin...) ori mergi la un dermatolog sa iti indice el ce e mai potivit pentru pielea ta.

| gabicoo a răspuns:

Depinde de scalpul fiecăruia și de ce boală este afectat!
Cel mai tare este Ducray Kerual DS!

| ReddY25 a răspuns:

Nivea

| epurasu a răspuns:

La mine a dat rezultat foarte bun heald & shoulders Citrus fresh

| Fantaspirit a răspuns:

Vichy Dercos și Nizoral.

| Adelina4679 a răspuns:

Vichy Dercos cel mai bun, este un sampon / tratament

| SuperFata a răspuns:

Nu exista ' CEL mai bun '...
Exista personalizat, în funcție de problema fiecăruia.
Cel ce îți poate recomanda șamponul/ tratamentul cel mai potrivit ție, este medicul dermatolog.
Cele de pe piața, sunt ' apa de ploaie ' aducă zero rezultate.

| BanuAlexandruFernando a răspuns:

MAN Albastru costa 45 lei dar merita