| loveshopping a întrebat:

Care e cel mai bun sampon anti-matreata?

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Dupa parerea mea e Head&Shoulders, apoi Clear. Astea facute special pentru chestiile astea. Si cel de la Avon sau de la L'oreal sunt bune, dar nu pentru matreata multa.

5 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Samponul solid Galador.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din punctu meu de vedere cel mai bun e Clear happylove struck
Dar acum depinde de parul fiecaruiahappy love struck
Incearca-lwinkinglove struck

| andalu a răspuns:

Mie imi place nizoral-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi place Clear, a fost cel mai bun dintre toate. Insa pot spune ca la fel de bun este si head&shoulders. Da' eu n`am probleme cu matreata. Pup.

| N. a răspuns:

Clear