| DyDyuKa a întrebat:

Care e cel mai bun sampon anti matreata?

26 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde care ti se potriveste, eu folosesc pantene si sunt multumita

| darrio2007 a răspuns:

Clear.La mine are efect.

| petrica1111 a răspuns:

Cele mai bune sampoane sunt cele de la farmacii. Te duci si ii spui sa iti dea un sampon anti matreata si o sa scapi de matreata de la prima utilizare. Funda!
big grin

| MadRaven a răspuns:

Orice sampon e bun daca il amesteci cu zeama de lamaie
Baftă

| Led a răspuns:

Buna!happypoti folosi nizan sau nizoral intr-adevar sunt mai scumpe dar sunt foarte bune le-am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schauma intensiv este cel mai bun dupa parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi la Lady*s.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nizoral! este destul de scump, dar si efectele sunt bune! daca il incerci, nu o sa regreti! multa sanatate happy

| JockerStoica a răspuns:

Handal showldars e Nr1 impotriva matretii!

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand samponul acesta de la CHI: https://www.beautyoneshop.ro/......-1797.html

| SoloPC a răspuns:

CLEAR dar metinetil nu shimba sampoanele!

| MeridaOcean a răspuns:

Head & Shoulders cu lamaie
Stiu ce inseamna sa ai matreata si dupa acest sampon, nu mai am deloc, poate foarte putina daca stau mai mult nespalata pe cap.happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Eu folosesc head and sholders applefresh si este foarte foarte bun aveam multamatreata inainte dar acum numai am un fir.bafta

| tricky22 a răspuns:

Nizoral,Wash&Go! eu pe astea le folosesc

| Anonymous989 a răspuns:

Salut. Daca vrei sa iei cel mai bun sampon antimatreata ia nizoral. Il gasesti la farmacie. Este cam scump : 50 de lei dar dupa vreo 2 spalari adio matreata. Eu mi-am luat head and shoulders si clear dar nimic. Funda please. PS: Vezi ca e cam putin sampon intr-o cutiuta de nizoral.

| ChloeCupcake a răspuns:

Nu folosi Wash&Go, Pantene sau Head&Shoulders. Sunt cele mai proaste. Foloseste NIZORAL. E cel mai bun! Si are rezultate foarte bune.

| jethebest a răspuns:

Eu folosesc CLEAR si este f bun din punctul meu de vedere.

| SORi16 a răspuns:

Samponul nizoral, se gaseste la farmacie dar este putin mai scump. Daca nu syoss ani matreata

| Cataa9 a răspuns:

Nizoral si Wash&Go sunt cele mai bune

| noname230 a răspuns:

Eu cred ca este Clear

| LuizaVisanu a răspuns:

Eu folosesc Wash & Go. Are efect.

| Alex202020 a răspuns:

Clear sau Wash and Go

| OanaOana1 a răspuns:

Head & Shoulders cu menthol e bun, eu il folosesc si e superbig grin.

| LaAURAa a răspuns:

Eu am foosit nizoral se cumpara din farmacii. se foloseste o data pe saptamana, e un fel de tratament al scalpului

| predag2002 a răspuns:

Eu ma spal cu Crema men antidandruff, este adus din israel si pot spune ca e un sampon de exceptie si nu ii fac reclama dar e chiar bun.mentionez ca prietena mea a avut la randul ei probleme cu matreata si coji pe scalp si a scapat cu acelasi sampon.este un flacon mic si negru, are 250ml si costa undeva la 13-14 ron.