| Katoky a întrebat:

Care e cel mai fain tricou dintre cel pe umar sau simplu! funda

Răspuns Câştigător
| missoriginal a răspuns:

Cel pe umar 100%
Ador combinatia din tricou pe umar si jeans, insa tricoul sa nu fie din`acela cu o culoare tipatoare(am vazut asa ceva la unele fete si parca ma intepa in ochi...)
Te pup

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai si mie mi-au placut mult triourile pe un umar si daca imi puneai intrebarea asta acum2-3 luni as fi zis clar cel pe un umar dar acum cel simplu pe ambii umeri mi se pare mult mai dragut.

| xFakeSmilex a răspuns:

Cel pe un umar este mult mai frumos, iti da un aspect mai tanar si mai fresh!

| missoriginalitate a răspuns:

Pai cel pe umar mormal! pa te pup dulce! funda?