| whocares5147 a întrebat:

Care e diferenta dintre un pulover si un hanorac in afara de fermoar?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Materialul din care sunt confectionate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pulovere si cu fermoar sau nasturi, gasesti pulovere si cu gluga. Hanoracele sunt urbane, sport, cum vrei tu sa le zici.

| DanielCD a răspuns:

Te duci in magazin si le ceri pe amandoua! ta-daaaa....si vezi diferenta!

| whocares5147 explică:

Este pulover si cu gluga(mergi in h&m lol)iar materialul poate fi la fel.

| Miftode_Codrin_1999 a răspuns:

Serios?laughing))))puloverul dacă e de lâna tine mai cald dar e mai demodat decât un hanorac care e modern

| DanielCD a răspuns (pentru Miftode_Codrin_1999):

Puloverul demodat! traiesti in soba? dupa ce criterii te ghidezi tu in viata? iti paltesc parintii netul degeaba, documenteaza-te!

| SanduAndreiXtr00 a răspuns:

Hanoracul are gluga, lol laughing