| Andreea0612 a întrebat:

Care e diferenta intre parul in scari (in v) si cel filat?
Cel in scari este filat in lateral?

4 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Filat inseamna cu totul altceva decat ceea ce cred majoritatea persoanelor! sa filezi un par inseamna sa ii iei din volum.o persoana care are un par foarte des si il doreste mai rar, se poate fila, cu o foarfeca speciala de filat, care raseste parul

| Cristina27061999 a răspuns:

Cel filat este mai umflat decat cal in v eu prefer tunsul in v

| merymary08 a răspuns:

Parerea mea este ca parul in V este mai frumos si da un efect frumos big grin

| katheee a răspuns:

Pai din cate stiu eu parul in scari este mai scurt in fata si mai lung in spate[sau invers] iar daca iti filezi parul il subtiezi.Cel in scari nu e neaparat filat depinde cum il vrei, si de par. big grin