| MissCamelia a întrebat:

Care e dupa parerea ta cel mai eficient in termeni de rezultate produs cosmetic pe care l-ai incercat si ce rezultate a avut?

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Eu am incercat Zineryt pentru acnee destul de severa si am avut parte de rezultate incredibile.

5 răspunsuri:
| MissCamelia explică:

Am un site despre beauty si ma interesau produse pe care nu le-am folosit ca sa le iau, sa le fac review si sa le trec pe site adresa este http://camelcutza.blogspot.com/

| kathessa a răspuns:

Mastile pe baza de argila! Adica pliculet de argila combinat cu ce vrei tu: miere, lamiie...

Răspuns utilizator avertizat
| alexutza_6507 a răspuns:

Vrei sa afli denumirea unor cosmetice foarte bune numai din curiozitate, sau ai si tu o problema care trebuie rezolvata cu ajutorul unui astfel de produs? trimite-mi ( daca vrei) un mesaj privat unde imi poti pune mai multe intrebari in legatura cu asta

| onel a răspuns:

Eu folosesc Nivea Young Clean Deeper previne aparitia cosurilor si a punctelor negre.