| deutssa1 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca fito spray este eficient pentru arderea grăsimii. Vreau păreri de la persoanele care au încercat acest produs. Sau daca ați încercat alt spray sau ceva de genul si chiar a dat rezultate as vrea sa ma sfătuiți.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| jexan a răspuns:

Banii de spray ii dai pe o pereche de tenisi pentru alergat. Medicamentele si solutiile minune de slabit sunt povesti si uneori sunt si nocive. Daca vrei sa slabesti elimini zaharul si fainoasele si faci miscare. Ti-o spun din experienta.

4 răspunsuri:
| AncutaM a răspuns:

Citeste cateva pareri aici http://goo.gl/eNAMbE

Nu stiu cat de reale sunt, dar informeaza-te bine. Cu toate astea, as vrea sa iti reamintesc cateva lucruri:

1) Nu slabesti daca nu faci sport. Poti sa folosesti fito spray, lacrimi de unicorn sau ce vrei tu. Nu se slabeste fara sport. Vezi sfatul lui Jexan din aceasta pagina!

2) Nu slabesti fara dieta. Poti sa iei mama fito spray-ului, daca nu tii o dieta sanatoasa, nu slabesti.

Crede-ma, n-am nici un motiv sa de descurajez, insa parca nici n-as vrea sa te vad dezamagita ca esuezi :)

Succes mult iti doresc >:D<

PS. O parere despre fito spray mai poti citi aici: http://www.medsontheweb.com/pastile-de-slabit/661/fito-spray-pareri/

| Ungureanu_Claudia_1957 a răspuns:

Eo mare excrocherie.As vrea sa merg cu srayul la un laborator sa vad daca intr-adevar contine ceea ce e scris.Carnitina dizolva grasimile, dar cantitatea de 26 mg din compozitia unui spray este extrem de mica. Dupa 10 zile de cand folosesc, nu am slabit nici un gram si stau atenta si cu mancarea.Adica nu m-am in grasat, dar nici nu am slabit, asta pentru ca sunt atenta la ce mananc si fac un pic de sport.Am sunat la numarul care ma contactat ca sa-mi trimita sprayiul si nu vrea sa-mi raspunda

| Terras_Gabriela_1983 a răspuns (pentru Ungureanu_Claudia_1957):

Tea ajutat fito spray pentru ca am comandat si eu vreau sa incerc

| Crisgr a răspuns:

In general nu sunt asa credula, dar publicitatea acestui spray m-a convins... cea mai mare minciuna. In afara faptului ca operatorul nu-ti poate vinde un flacon ci minim 2 pentru test (2 saptamani) am avut 0 rezultate. Cu miscare si regim am slabit 3 kg in 2 saptamani.