| Christian_Marius_1996 a întrebat:

Care e mai bun pentru par fixativul sau spuma?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ambele,eu prefer spuma

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Logic că Fixativul!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde ce așteptări ai de la ele...
Spray-ul fixativ, menține coafura părului, îi poate crea volum (prin formarea unor pernuțe de aer între firele de păr)
Spuma de păr ți-l poate și ondula ușor prin masarea părului, ori învârți câte o suviță pe o perie, iar apoi folosești uscătorul de păr.
http://www.andreearaicu.ro/......uma-de-par

| pietrean a răspuns:

Fiecare cu rolul lui:intai folosesti spuma, ca sa-i dea fermitate firului de par, apoi foloseti fixativul, ca sa "fixezi"coafura.

| Fiona232 a răspuns:

Spuma e mult mai buna decat fixativul + ca nu iti va ataca parul asa cum fac unele fixative

| spyyns a răspuns:

Fixativul : Iti face parul aspru, il intareste si arata urat.
Spuma : Il lasa asa cum e el nu il face aspru sau il intareste...

| CiprianDCY a răspuns:

Sperma laughing)

| Christian_Marius_1996 explică (pentru CiprianDCY):

Cu sperma sa iti dai tu in cap

| CiprianDCY a răspuns (pentru Christian_Marius_1996):

Oare poti sa iti torni spuma in cap? Poate pe cap. Analfabetule

| Christian_Marius_1996 explică (pentru CiprianDCY):

Ba da ce inteligent esti tu Bagamia si pl in mortii tai

| CiprianDCY a răspuns (pentru Christian_Marius_1996):

Du-te bai si plimba-te...

| alina345 a răspuns:

Spuma