| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai bun pentru aranjatul parului:gelul, fixativul, crema de styling, spuma, etc?

Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Depinde ce preferi tu sa folosesti. Spuma este buna cand este aplicata pe parul ud; fixativul iti ofera rezistenta cand e aplicat pe parul uscat, gelul e folosit mai mult la parul scurt, iar crema de styling se foloseste de preferat in saloanele de coafura.Toate sunt bune, insa depinde cu ce crezi tu ca iti poti aranja parul mai bine! Bafta.

6 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Pai oricare dar sa fie produse de calitate. Eu personal folosesc fixativ dar imi voi lua si o crema sau ceara ca si astea aranjeaza bine. Gelul daca nu e de calitate incarca foarte rau parul si sa un aspect unsuros, groaznic.

| PetreConstanta a răspuns:

Fixativul de la restul poti sa ramai fara par Ataca radacina capului in timp

| ciprian_7143 a răspuns:

Spuma pentru ca lasa un miros placut si nu prea afecteaza scalpul

| Beyly a răspuns:

Fixativul si spuma e buna dar e bun si gelul daca nu ai spuma /fixativ!

| William a răspuns:

Spuma de la botul unui caine turbat este mai buna ca toate alea care le-ai zis tu laughing

| geografie a răspuns:

Apa cu zahar ii cea mai buna laughing Mi-o turnat un coleg in cap si tine ceva laughing