| Bondarel99 a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat de la AVON?

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Da, este mai dulce, mai fructat (coacaza neagra) si cica ceva aroma de ciocolata? + mirosul de far away normal

9 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu ca barbat am deocamdata Mesmerize Black care miroase destul de dulcic dar si atragator, parerea mea.

| Andreeush a răspuns:

Cam greu de zis, dar din toate pe care le-am încercat cred că cel mai mult îmi place Little black dress, Percive, Cherish.

| Justme1997 a răspuns:

Nu le-am încercat pe toate, imi plac Far Away Rebel, eternal magic, pur Blanca, far away

| Bondarel99 explică (pentru Andreeush):

Little Black Dress e dulce? Banuiesc ca Cherish este dupa nume...nu prea ma dau in vant dupa parfumurile dulci. Adica imi plac dar am luat Far Away si l-am dat altcuiva ca ala nu prea mi-a placut.

| Bondarel99 explică (pentru Justme1997):

Far Away Rebel seamana cu Far Away simplu? Sau e mare diferenta dintre ele? E mai dulce?

| Andreeush a răspuns (pentru Bondarel99):

Da.

| Crysthina a răspuns:

Parfumul meu preferat este Little Black Dresslove struck

| Crysthina a răspuns:

Si Scandal a Paris.

| k1q a răspuns:

Parfumul se numeste 'Excrement de Viespi'.La ce iti mai trebuie parfum, daca gura ta miroasa a mireasma de balegar?! Continua sa mananci fast-food graso!