| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a întrebat:

Hey, fetelor! Care este parfumul vostru preferat de la avon? Al meu este Far away:*:*

Răspuns Câştigător
| R11 a răspuns:

Far away am si eu si e preferatul meu alatrui de today tomorrow...cel de fete...are un miros bestial si oricum sunt reprezentata am o gramada de mostre pe care le arat celor care vor sa comande de la mine si mirosurile sunt chiar divine.dar exista si unele cu totul speciale

5 răspunsuri:
| kathgilbert a răspuns:

Tot Far Away. Desi nu prea folosesc produsele Avon.

| szmotovio a răspuns:

Today tomorrow always

| 사람 a răspuns:

Preferatul meu este today Tomorrow Always Romantic chiar daca e mai scumpel:*:*

| AMariA96 a răspuns:

Little black dress! E superb. Dar și Far Away e frumos pentru că e dulce așa big grin.

| CerceluşulAlb a răspuns:

Nu pot alege dintre: Outspoken Intense, seria Little Dress (red, white, black) si Live Love Laugh by Reese Whiterspoon