| Morphine21 a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Little black dress de la Avon. E foarte frumos, cind merg, ramine mirosul in urma mea si toti ma intreb ce parfum am. E superb.

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la o fata imi place Little black dress de la Avon si B Fatal! iar eu ca baiat n-am o preferinta... vreo marka anume eu port numai esente tari fara marci de renume@!

| anna7_4794 a răspuns:

Carolina Herrera - 212 Sexy

Nina Ricci - Premier Jour

Clinique - Happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versace versense love struck

| 1qjan a răspuns:

Notorious Ralph Lauren... (women) dar n`aveti bani pentru elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GiordaNy Goldlove struck si Chanel aLlure

| Ioana_8454 a răspuns:

Escada. Ocean Lounge` mereu cand vine o fata la mine miroase parfumul asta si zice":Xe geniallove struck'
si eu il ador:X
Aaa
si mai e nina riccilove struck il are mama si il ubesc:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versace pour homme

| Daviiiiiid a răspuns:

Hugo boss, Bulgari-Aqua for men, PlayBoy -hollywood, str8big grin

| Kokutza a răspuns:

STR8 Oxygen mie imi place cum miroase si fetelor din preajma mea deci il recomand cu placere cel mai bun :X

| merry_2783 a răspuns:

Dawidolf armani si chanel normal

| iulia2011 a răspuns:

Celine dion-a costat 200 de EURO

| carolinaxd3 a răspuns:

FlowerbyKENZO e cel mai super parfum, incercati si voi

| zozole_5399 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 este super tare sprayul sa stii ca nu e parfum dar miroase de 1000 de ori mai bine ca un parfum este spray sper sa-ti placa;) il folosesc mereu si da era sa uit il cumpar de la AVON