| Morphine21 a întrebat:

Care e parfumul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Little black dress de la Avon. E foarte frumos, cind merg, ramine mirosul in urma mea si toti ma intreb ce parfum am. E superb.

43 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Boss

| rosto a răspuns:

Laura by laura biagiotti

| jolie a răspuns:

Poeme de la lancome si nina rici

| Jamelia1 a răspuns:

J`adore de la Christian Dior(miroasa super pentru domnisoare mai tinere), Flora by Gucci(il ador), CHANEL
Coco Mademoiselle Eau de Parfum(miroase super),
Nina Ricci Premier Jour
Astea sunt unele din preferatele mele

Si cele de la Avon miroase frumos, insa problema ca nu itn asa de mult!sad (Little Black dress si Pur blanca)

| ConstiintaTa a răspuns:

@Imx star...si eu am acelasi parfum si mai este si far awai eu lema luat la oferta pe aman2 si imi plac mult:-X da mai am si passion dance

| AndyNyappy5 a răspuns:

Escada-Ocean Lounge, DKNY-Pure si Estee Lauder - Pleasures Delight...si mai sunt si din astea mai ieftine asa, de crizalaughing cum ar fi: X. O - Sophisticated, B. U - ROCKmantic sau Far Away de la Avon.big grin

| Meryem027 a răspuns:

Versace si Paco Rabanne love struck

| MisterKat a răspuns:

Black Suede Touch - de la Avon.

| Daviiiiiid a răspuns:

Hugo boss, Bulgari-Aqua for men, PlayBoy -hollywood, str8big grin

| lavynika a răspuns:

Gucci Rush.

| Alexandru a răspuns:

Intreaga gama Lacoste. Am o slabiciune pentru brand-ul acesta. Are o intreaga istorie in spate si pentru cei din cadrul Lacoste-ului, primeaza calitatea si rafinamentul.

| Izu.Punk a răspuns:

Gabriela sabatini e cel mai bun.recomand

http://www.shopmania.ro/......50499.html

| shadovv a răspuns:

Transpiratia

| Bella_2124 a răspuns:

SPOTLIGHT de la AVON :X il am de curand si e supeerr:X si Rare Pearls tot dl AVON:X il adorr!:X

| Gabriela_5253 a răspuns:

"Ange ou Demon" happy

| Eu4EverX a răspuns:

Antonio Banderas Blue Seduction for woman:X

| anna7_4794 a răspuns:

Carolina Herrera - 212 Sexy

Nina Ricci - Premier Jour

Clinique - Happy

| SRB a răspuns:

Antonio Banderas Spirit for men.

| DarkGirl a răspuns:

Versace bright cristal (sticla roz)

| laradio a răspuns:

Sarah Jessica Parker Cover Pure bloom.batting eyelashes

| Ali55 a răspuns:

Light Blue de la DOLCE & GABANA este preferatul meu!

| livia_twilight a răspuns:

Alien

| iulia2011 a răspuns:

Celine dion-a costat 200 de EURO

| al3xby3x a răspuns:

Pasion dance...big grin are un misor superr fundita? big grin

| Deeanne a răspuns:

Nina Ricci happy

| zozole_5399 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0 este super tare sprayul sa stii ca nu e parfum dar miroase de 1000 de ori mai bine ca un parfum este spray sper sa-ti placa;) il folosesc mereu si da era sa uit il cumpar de la AVON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hugo boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie la o fata imi place Little black dress de la Avon si B Fatal! iar eu ca baiat n-am o preferinta... vreo marka anume eu port numai esente tari fara marci de renume@!