| ame93 a întrebat:

Care e tinuta cea mai indicata pentru un majorat la munte pentru data 16 aprilie mai exact?

2 răspunsuri:
| criss_2781 a răspuns:

Pai...daca e la munte in aprilie presupun ca va fi cald,eu iti recomand sa porti o rochita simpla alba,rozalie sau bleu, avand in vedere ca esti la munte trebuie sa te imbraci mai natural, nu in culori stridente si machiajul sa fie la fel de natural si tot odata hainele pe care le vei purta trebuie sa fie comode pentru a te distra...la multi ani! pupici