| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna firma: avon sau oriflame? as vrea sa devin reprezentant dar nu ma pot hotara...

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Prosusele mai calitative sunt la oriflame insa cred ca mult mai multa lume cumpara de la avon deci e mai bine la avon.

| anutza a răspuns:

Eu sunt la Oriflame sunt foarte multumita

| AndradaMrrr a răspuns:

Avonwinking Mama este reprezentant si defiecare data peimeste cadouriwinking Si plus ca sunt produse mai bune fata de Oriflamewinking

| mabo a răspuns:

La calitatea produselor si pret oriflame dar pentru reprezentant e mai bine la avon ca e discount-ul mai mare si primesti cadouri mai multe.multa bafta. funda?

| Lorennna a răspuns:

Avon happy

| DjBl3ndar a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna firma este avon.

Bafta!

| Justdreams a răspuns:

Pai eu zic ca avon deoarece sunt mai multe produse :X! funda pleasekiss

| alexmircescu13 a răspuns:

De ce nu mergi 'la doua capete', adica sa fii reprezentant la ambele firme? Cunosc 2 persoane care au procedat asa si se descurca multumitor. Succes!

| valentingb a răspuns:

Avon -o sora
orif- cealalta sora
daca mai aveam o sora aveam un scor de 2-1, dar asa e egalitate.

te roghttp://www.TPU.ro/......ti-varsta/

| adina7 a răspuns:

Avon...poti sa castigi mai bine si ai mai multe instrumente care sa te ajute sa vinzi produsele si cei mai multi aleg avon pentru ca produsele sunt mai mari si mai ieftine. daca vrei sa te inscrii pot sa te ajuthappy

| Mada06 a răspuns:

Buna, de curand am devenit reprezentant Oriflame, in trecut am fost si reprezentant Avon, sincer facand o comparatie intre cele doua la Oriflame ai foarte multe de castigat, incepand cu dicounturile+ celelalte cadouri, sunt reprezentant de cateva zile si deja am castigat cativa banuti cea ce la Avon nu am reusit... daca vrei mai multe informatii ma poti gasi pe adresa de messenger c_0693. Te pup si te astept!