| TheBlackSwan a întrebat:

Care este cea mai buna firma de vopsea de par? Si cam cat costa?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu tot ce este scump trebuie să aibă și calitate.
Folosește pe cele fără amoniac, acesta din urmă degradează firul de păr.
După fiecare vopsire, obligatoiru vârfurile tăiate și mască hrănitoare.
Pa, pa.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Wella, culorile prind foarte bine si isi pastreaza intensitate o perioada indelungata, sunt undeva in jur de 15-20 lei.

| HappyCandy a răspuns:

Majoritatea celor care ii stiu aleg Londa

| mona a răspuns:

Amavut si vopsele mai ieftine dar si foarte scumpe[diferenta e doar pretul]si de la majoritatea firmelor cunoscute dar am ajuns la concluzia ca,, londa,, e cea mai tare firma[pentru mine]

| Kasia a răspuns:

Palette in jur de 15-20 lei

| honeybunny13 a răspuns:

Syoss in jur de 15 lei

| Paoo a răspuns:

Cauta ceva fara amoniac si cat mai scump.(lucrurile scumpe sunt de calitate)

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Syoss