| TheLocaKid a întrebat:

Care este cea mai buna metoda de epilat pe picioare? Si de ce? Fundaa 100 %

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Eu folosesc crema depilatoare Farmec. Te sfatuiesc sa incerci. Epilatorul poate fii dureros si parul nedorit apare si mai repede.

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Cu ceara calda, fara indoiala, parul creste mult mai greu dupa

| bia0000 a răspuns:

Eu ma fac cu epilatorul Braun si sunt multumita
prima data m-am facut cu crema dar la 2 zile deja se vedea firul de par
cllar cea mai buna metoda este cearac calda insa in timp apar varice parul apare dupa o saptamana si nu dupa trei cum se face reclama
lama nu ti recomand pentru ca se inmulteste parul
cu epilatorul este usor de facut in 15 min sunt gata si nu este dureros am un Braun cu atenuator de durere
sper ca ti am fost de folos

| ottovintila a răspuns:

Epilatoare cu ceara de unica folosinta sau traditionala sau epilatoare pentru epilarea definitiva acasa. Toate acestea le gasesti la http://www.tpb.ro/

| dulcecorason a răspuns:

Ceara e cea mai buna dar foloseste crema e mai purin dureroasa