| AmazingONEx a întrebat:

Care este cea mai bună vopsea pentru a ieși un blond cât mai natural?

3 răspunsuri:
| BicoCico a răspuns:

Bună! Încearcă Palette. Eu mai foloseam P20 dacă te ajută cu ceva, chiar dă un blond superb. Acum depinde ce culoare ai in cap, dacă esti brunetă, apelează la un salon mai bine.

| AmazingONEx explică (pentru BicoCico):

Îți dau cel mai bun răspuns dacă îmi mai răspunzi la o întrebare
Eu aș vrea un blond care să pară cât mai natural posibil, nu prea deschis?

| BicoCico a răspuns (pentru AmazingONEx):

Păi asta depinde de nuanță să știi, mergi în magazin și vezi pe cutie cât de deschis este, dar iti repet, depinde ce culoare ai in cap fiindca n-o sa-ti iasa la fel ca acolo la un brunet. Dacă vrei să știi altceva, pune o întrebare mai concretă și te ajut cu mare drag.