| Miru_7720 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa coafura? Parul blond drept lung prins in coada sus, parul brunet puns bob dar mai lungusor ondulat sau parul roscat lung si ondulat?

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Toate cele de mai sus, dar in mod special ultima : par roscat lung si ondulat.
Mie personal, asta imi place.

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai din cate ai enumerat tu :
-Pai, prima din cate zic eu. Dar sa fie drept!
A doua, sa stii ca onduleurile la bob nu prea arata bine pe parul saten, ci doar pe cel blond.

| loricel a răspuns:

Parul brunet.

| Cherry56 a răspuns:

Eu zic ca bobul

| AngelOnEarth a răspuns:

Mie mi-ar placea prima si ultima coafura... mi se pare ca parul brunet nu arata bine ondulat.

| Melissssa a răspuns:

Eu cred ca parul brunetsmugbig grin
PLS
Fundaaa!big grin:X

| FeFe_5684 a răspuns:

Eu aleg prima variantabig grin
cea ca parul blond drept prins intr-o coada