| LoLo_9163 a întrebat:

Cum ar trebuie sa fie parul perfect, brunet, blond, scurt, drept, ondulat?

Răspuns Câştigător
| apaplata_7449 a răspuns:

Naturalbig grin.si bine spalat. nu-mi place cine se spala o singura data pe saptamana, poate sa tot zica ca nu e murdar dar nu e igienic deloc o-olaughing deci pentru mine parul perfect trebuie sa fie curat si natural laughing

19 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Nu exista par perfect!

| Petronela a răspuns:

Parul perfect:Brunet, lung si drept.

| Fillaide a răspuns:

Parul perfect? Ar trebui sa fie sanatos si ingrijit, restul nu conteaza

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu conteaza, parul perfect trebuie sa fie ingrijit happy

| MadQueen a răspuns:

Nu exista par perfect. Dar daca ar fi mi-ar placea :
-Brunet, lung, drept
-Saten, lung, ondulat
:X:X:X

| ladygaga_9914 a răspuns:

Eu am parul lung, drept si blond:X

si mereu mi-a placut parul blond si drept si uite ca asa il am.

dar daca as alege un par perfect ar trebui sa fie:
roscat, lung si ondulat:X

| TąNyą a răspuns:

Să nu fie ars sau vopsit. Adică cel mai frumos păr e cel cu care te-ai născut ondulat/drept tongue nu e ars de la vopsele sau plăci/ondulatoare.

Hmm fiecare persoană are stilul ei unora le stă bine cu părul scurt altora nu.

Găseşti stilul.

FantaSZy.

| Liana [] a răspuns:

Nimeni si nimic nu este perfect.Insa poti macar sa te apropii de acel perfect.Depinde de persoana! Succes!:*

| SweetCherry a răspuns:

Eu am parul, ondulat, blond, mediu, cu breton.

| BullyMints a răspuns:

Parul perfect ar trebui sa fie:
1. ingrijit
2. cu mult volum
3. calota filata [

| MistikkGirl a răspuns:

Pai dupa parerea mea, blond si ondulat.Bye!

| withoutme a răspuns:

Blond sau brunet trebuie sa fie ingrijit, sa strraluceasca, drept sau ondulat dupa ocazie.

| Flash a răspuns:

Am aceeasi parere ca si Diancik, dar depinde de la persoana la persoana, unora le sta mai bine cu el cret sau scurt sau blond, etc.
Cel mai bine e sa nu-l vopsesti, cel naturla arata cel mai bine si sa ai grija sa nu-l rupi/arzi.

| lilica1495 a răspuns:

Brunet, drept, lung sau blond ondulat, mediuwinking

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

0ndulat si bl0nd:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea parul perfect este un saten deschis spre blond, lung, ondulat, plin de volum, stralucire.Cam asta e tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vb de brunete drept, daca e vb de blonde ondulat.
Nu lung, nu scurt! Mediu.

| Lacramioara7531 a răspuns:

In primul rand parul este foarte frumos atunci cand este ingrijit. Eu cred ca parul cel mai frumos este parul buclat, nu conteaza culoarea luihappy

| Diancik a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa fie brunet lung si drept