| anabahebak a întrebat:

Care este cel mai bun corector pe care il stiti( pentru cearcane)? As vrea sa aiba un pret modest si sa imi spuneti si de unde as putea sa il cumpar.
Daau funda

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat la corectoare sa ma spal pe cap cu ele, acum vreau sa il incerc si pe eraste paste ( cum s-o scrie, costa 120 lei in sephora si te tine 4 luni, cica e foarte bun ) dar din vara folosesc un fard alb mat cu tenta de crem pe cearcane, este esential sa se folosesasca si o pudra impreuna cu fardu si fardul se aplica cu o pensula tip blender.
Uite produsele folosite de mine :
http://didiglamour.blogspot.ro/......es-by.html

http://didiglamour.blogspot.ro/2011/12/r-pudra-creme-puff-maxfactor.html

.

| tp a răspuns:

Eu personal nu am probleme da am citit rewie-uri bune despre cele de la bourjois, rimmel london sau revlon. Cel mai bine e sa te duci in hipermarketuri de genu carrefour, auchan, real sau altele la standul de cosmetice si vezi ca au testere, unde poti sa incerci puterea de acoperire, culoarea si mai ales modul in care se intinde.

| tp a răspuns (pentru tp):

Review-uri scuzebig grin