| buburuza95 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon pentru parul care se ingrasa foarte repede? (funda

Răspuns Câştigător
| zuzu04 a răspuns:

Incearca sa-l clatesti dupa spalare cu un amestec de apa calduta cu lamaie. Lamaia usuca parul.

5 răspunsuri:
| Sfinnx a răspuns:

Hmm nu prea cred.Am aceeasi problema.Mi se uleieaza enorm de repede.Ma spal pe cap in fiecare seara, iti dai seama ce incomod e.Deocamdata folosesc Clear, si am observat ca nu e asa de bun ca cel de dinainte adica Pantene! deci..eu iti recomand Pantene, sau eventual intrebi la farmacie ce iti poate recomanda pentru par uleios.

| Lavii007 a răspuns:

Eu folosesc alpecin medicinal pentru par gras de la farmacie

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Nivea sau vochy happy ambele sunt bune happy

| Yqnwtz a răspuns:

Cel ce te spala in fiecare zi laughing pe langa shampon daca-ti faci parul cu placa folosesti gel spuma fixativ ceara etc sigur tiar trebui si un balsam si sa te speli inainte sa-ti faci parul ca alfel faci matreata etc eu folosesc unu de la kalos si balsamu la fel si daca ti-l faci cu placa si fixativu in fiecare zi sa te tunzi macar odata la o luna ca ti se depsica farfurile si da un aspect neplacut si fa-ti si o o masca de par cu ulei de ricin macar o data pe luna si o sa ai un par superb

| Elly213 a răspuns (pentru Yqnwtz):

N-ai auzit de semne de punctuatie?