| Optiqual a întrebat:

Care este cel mai bun si calitativ procedeu de imprimat tricouri la ora actuala si unde pot gasi in Bucuresti asa ceva pentru a imprima un tricou si cat costa?

Răspuns Câştigător
| FashionQueen a răspuns:

In Unirea Shopping Center este un magazin in care poti sa iti pui orice pe tricou doar sa aduci o poza cu ce vrei si tricoul.:*

| Optiqual explică (pentru FashionQueen):

Ok dar ce scoruri au? Adica pentru un imprimeu cat foaia A4, de exemplu, cam cat costa, ai idee?

| FashionQueen a răspuns (pentru Optiqual):

Nu stiu sigur. Dar tin minte ca mi-am facut si eu unul si parca am dat in jur de 35-40 lei. dar numai stiu sigur :-s

3 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

Se gaseste hartie pentru imprimat, o faci pe calculator, listezi si apoi o aplici pe bumbac cu fierul de calcat.
Alta nu stiu.