| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Care este cel mai rezistent lipici pentru unghiile false? Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| cess a răspuns:

BISON,costa max 3 lei si e foarte bun :*

4 răspunsuri:
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

4 ever e super bun eu mi-am lipit unchii false cu el si le-am tinut 4 zile si nu mi sau dezlipit
FUNDA?

| PurityBecameBlasfemy explică:

Fluturealbastru daca eu sunt inapta atunci de ce raspunzi inaptilor? superglue nu tine, picatura tine maxim 2-3zile.as fi vrut sa stiu daca exista ceva care tine macar o saptamana

| fluturealbastru a răspuns:

Du-te fata la magazin si cere super gluestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face atat de inapta esti?

| teo45pis a răspuns:

Hei poti sa intrebi la magazin de lipici pentru unghii false