| DienutzaXMafin a întrebat:

Care este diferenta inte aceste 2 BB cream-uir? http://www.google.ro/......tp?/imgres
Are ceva daca la combin pentru a iesi o nuanta potrivita pentru tenul meu?

Răspuns Câştigător
| malina1111 a răspuns:

Nu este nicio problema! Unul este inchis altul deschis nu patesti nimic si daca o sa iti dai tenul tau va iesi grozav! Funda>? Plizz!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Diferenta e nuanta, unul e mai deschis si celalalt e mai inchis, cred ca nu e nicio problema daca le combini