| ItsKareeeen a întrebat:

Care este lungimea cerceilor la fete pe care trebuie sa o aibă la școală? Am primit cadou niște cercei mai lungi și nu știu dacă am voie cu ei.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai voie, mai bine nu risca ca ori ti fura ori îi pierzi, lasa i acasa in cutie si îi porti la evenimente speciale, nunti botezuri alaturi de o pereche de pantofi cu toc inalt, ce clasa esti?

| ItsKareeeen explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu se pot fura ori pierde

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ItsKareeeen):

Ce vorbesti tu? Tiganii, ti fura din urechi ti smulge stai linistita, ca doar traiesti in România nu in america. Aici este țara hotilor, dar treaba ta mergi cu ei la scoala si daca o sa ti fure atunci o sa imi dai dreptate.

| ItsKareeeen explică (pentru CristiDinBucuresti):

Tot nu ți dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poartă îmbracă pune pe tine tot absolut tot ce-ți place și cum îți place ți-e sa săte îmbraci săte porți.