| MaDaLyNaInNa a întrebat:

noi la scoala facem cadouri intre noi si eu trebuie sa ii fac celei mai bune prietene, si nu stiu inca ce cadou sa-i iau... sa stiti, are 11 ani. si suntem fete amandoua big grin

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

1. o rama pentru. fotografii cu poza voastra inauntru
2. un maimutoi de plus very funny
3. un colier
4. cercei
5. o bratara
6. un jurnal in care pe prima pagina sa ii scrii tu niste ganduri de la tine pentru ea
7. un parfum
8. o carte care sa i se potriveasca stiulului ei
9. un album cu fotografii in care sa se afle cteva poze cu voidoua
10. un CD original cu trupa/interpretul ei preferat
11. o revista super de care sa fii sigura ca o sa-i placa
12. un rucsac
13.ai putea sa-i faci dintr-o fasie lunga de hartie ceva de genul care se pune la concusrusi d miss thinking nu-mi amintesc cum se humesc pe care sa scrie ceva de genul "cea mai buna prietena a anului" allaturi de un cadou semnificativ, cum ar fi un lantzuc care sa aiba ca si medalion un trifoi cu patru foi, o jumateate de inima, sau initiala de la numele ei

tu o cunosticel mai bine, gandeste-te la ce i-ar place cel mai mult

Mult succesc in gasirea cadoului "perfect"

4 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Iti sugerez sa ii dai o bratara si sa ii spui ca este o bratara de prietenie. Si daca vrei ii dai o ciocolata.

| ladybug23 a răspuns:

Hello!

Si noi am facut o chestie de genul acesta la scoala.

Ii poti darui colegei tale :
- un set de acuarele si pensoane
- o rama pentru fotografii
- un maimutoi
- un tablou
Depinde si de preferintele prietenei tale. Daca ii place sa citeasca ii poti lua o carte interesanta, daca are o pasiune pentru cercei, bluze colorate, palarii, stilouri ii poti lua sau pur si simplu invit-o in oras si roag-o sa-si aleaga ea singura un cadou, pe care i-l vei plati tu.

Poti incerca un parfum, un bibelou, o candela, o papusa, un ceas. ETC.

Pe langa acestea ii poti lua si o felicitare pe care sa scrii texte amuzante.

Sper ca te-am ajutat big hug

| april93 a răspuns:

I-ai ceva sibolic de exemplu un suport de lumanare in forma de mos craciun sau ceva de genu s-au poate ai auzit-o vreodata ca ii place ceva si nu a putut sa si-l ia...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti oferi ursuleti de plus, bratari, tricou, cercei, ceva simbolic care sa reprezinte ceva pentru ele sa ceva ce le aduce aminte din vacantele sale ceva important pentru ele... sper ca ti-am fost de ajutor