| AndreeaM1 a întrebat:

Care este mai bun pentru firele despicate ale parului: uleiul de argan sau de masline?

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Sincer eu iti recomand uleiul din nuca de cocos, este mult mai eficient decat cele 2. Sau poti incerca gama Vivese senso duo big grin

| Cristinaaa57 a răspuns:

Ambele si uleiul de ricin e bun

| michael5813 a răspuns:

Hmmm eu sunt baiat ( ma rog barbat ) si am parul lung ( rocker ) iti vand un pont : dupa ce speli parul cu sapun, spala cu ...cafea! lasa sa stea cam 5-10 min dupa care clatesti si dai un sampon fara a sta cu el in par mai mult decat sa speli cafeaua din par! vei fi uimita de rezultate de la prima folosire! parul nu se mai rupe asa usor va avea un aspect sanatos si va ramane curat chiar si dupa o saptamana!

| KinderS a răspuns:

Cred ca cel de argan. E foarte bun si pentru ten happy

| Madalina230300 a răspuns:

Părerea mea... mai bine îl tunzi! Și eu am aceeași problemă în legătură cu părul. Nu ai ce face în privința asta, tot aia e! Dacă îl tunzi, va crește și mai repede. Dar pentru a nu se mai repeta problema cu firele despicate, poarta-l împletit, dacă ai posibilitatea! Mai ales acasă sau când nu este nevoie să îl coafezi! Te pup!