| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Care este mai buna pentru cosuri Effaclar M sau H?

3 răspunsuri:
| PinkPanther001 a răspuns:

Effaclar H
Tenul meu este mult mai catifelat si neted iar acneea a inceput sa dispara incetul cu incetul dupa numai cateva zile. De fiecare data cand imi apar semne folosesc acest produs si tenul meu isi revine in 2-3 zile. L-am folosit si ca baza de machiaj si sunt foarte multumita. Este un produs foarte bun! As vrea sa incerc totusi si Effaclar A.I. pentru actiune localizata

| Ioannaaaaaaaaaa explică (pentru PinkPanther001):

Eu am folosit si M si e super buna dar voiam sa mai schimb..Nu am mai folosit de 2 luni si iar mi-a aparut

| PinkPanther001 a răspuns (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Pai daca pentru tine este mai bun Effaclar M incepe sa-l folosesti din nou.Am auzit ca e bun si Effaclar Duohappy